Заклади відпочинку Розмістити свою рекламу Новини Івано-Франківська Ua Ru En

Заклади вiдпочинку »

Алмаз - санаторій

Назва:Алмаз - санаторій
Адреса:Львівська обл., м. Трускавець
Вiдстань до Iвано-Франкiвська:71 км
Вiдстань до Яремче:134 км
Вiдстань до Львова:84 км
Вiдстань до Тернополя:208 км
Вiдстань до Чернiвцiв:214 км
Наявнiсть кухнi:
Наявнiсть саун:
Наявнiсть басейну:
Наявнiсть гiдромасажу:
Наявнiсть масажу:
Наявнiсть кiмнати вiдпочинку:
Наявнiсть бiльярду:
Наявнiсть готельних номерiв:+
Наявнiсть близькостi лiсу:+
Наявнiсть водоємiв:+
Наявнiсть дитячого майданчику:
Наявнiсть закритого паркiнгу:
Наявнiсть живої музики:
Наявнiсть караоке:
Додаткова iнформацiя:

На фоні карпатського ландшафту, на невеличкому пагорбі міста - курорта можна побачити два 11- типоверхових корпуси санаторію "Алмаз". Санаторій разраховано на 950 місць. Це затишні одно- і двохмісні комфортабельні номери. Є також кімнати з покращеними умовами проживання: з телевізором, холодильником, ванною.
Поряд знаходиться бювет мінеральних вод, а на відстані 200 м від санаторію розташовані курортна поліклініка № 2 і бальнео-озокеритолікувальниця № 2. Безпосередньо у санаторії діють урологічне і терапевтичне відділення, кабінет лікувальної фізкультури, кишкових процедур, цистоскопічний і процедурний кабінети.
У санаторії функціонує відділення "Матері і дитини", а також урологічне і гастроентерологічне відділення. Відпочити і розслабитись Ви зможете у кіноконцертних залах, кафе і базах, на мальовничому озері, у прекрасному парку.

До вартості путівки входить проживання у комфортабельних номерах, ефективне лікування, трьохразове харчування смачною, корисною і різноманітною їжею. Ваше меню складається з урахуванням рекомендацій Вашого лікаря. У відвідувачів наших їдалень є можливість выбирати блюда і на свій смак. Для цього потрібно лишень зробити замовлення завчасно. Можна також замовити харчування ресторанного типу. Під час перебування у наших санаторіях лікарі порадять Вам, як притримуватись корисної для здоров'я дієти по закінченні курсу оздоровлення.